Halı Yıkama

Elbistan Halı Yıkama

Halılarınızı yıkatmak için güvenilir ve kaliteli bir firma mı arıyorsunuz? Kaliteli, 1. sınıf ve özenli Elbistan halı yıkama hizmeti ile halılarınızı derinlemesine temizliyoruz!

Halı Yıkama Hizmetimizin Özellikleri

Hak ettiğiniz kaliteli ve kusursuz hizmeti sizlere sunabilmek için hizmet ilkelerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz. Böylelikle her hizmetimizde müşterilerimizin yüzünü güldürüyoruz:

  • Sizi bekletmeden belirlediğimiz gün ve saatte adresinize geliyoruz. Halılarınızı teslim alarak merkezimize getiriyoruz.
  • Güler yüzlü, deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sorunsuz bir hizmet sunuyoruz. Ekip arkadaşlarımız halılarınızı detaylı inceleyerek halınızın yıkanması için en uygun sıcaklık ve yıkama ayarlarını seçmektedir.
  • Son teknoloji ürünü ithal halı yıkama makineleri kullanıyoruz. Böylelikle halılarınızın türü, ipliği ve kullanılan boyama yöntemine göre en uygun yıkama yöntemlerini uyguluyoruz.
  • Bitkisel ve doğal halı temizleyiciler ile halılarınızı en iyi şekilde temizlerken sağlığınızı önemsiyoruz.
  • Halılarınızı yüksek emiş gücüne sahip süpürgelerle temizliyor; ardından yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle halılarınızı derinlemesine temizliyoruz.
  • Halılarınızdaki fazla suyu silindir makinelerimiz arasından geçirerek alıyoruz. Böylelikle halınızın iplik yapısını koruyoruz.
  • Halılarınızı özel kurutma odalarında kurutuyoruz. Böylelikle güneşte kurutma sırasında yaşanabilecek doku ve renk kaybının önüne geçiyoruz.

Halı Yıkama Fiyatları

Size sunduğumuz Elbistan halı yıkama hizmetimizin ücretleri yıkacak halı adedine, halınızın türüne ve ebatlarına göre değişim göstermektedir. Kampanyalı fiyatlarla kaliteli bir halı yıkama hizmetinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin!